Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Koleje Mazowieckie/PESA 111Eb

PESA 111Eb #111Eb-001

19 december 2015 - Warszawa Wschodnia | Gama KM z piętrusami SunDeck wróciła z jazdy testowej na odcinku Warszawa-Skierniewice-Warszawa. Jest to debiut tego składu na galerii :)
Author: Patryk Kuręda

21 december 2015 - |Szlak Siedlce-Kotuń podg.| Gama wraz z wagonami piętrowymi Sundeck jako pociąg testowy relacji Siedlce-WWO-Skierniewice opuszcza stację początkową.
Author: lukowkolej

Comments: 4

31 may 2016 - |Radom| Gama Kolei Mazowieckich wraz z wagonami piętrowymi Pesa Sundeck, odpoczywa po powrocie ze Skarżyska Kamiennej. Rano, wróci znów do Skarżyska Kamiennej, skąd uda się do Radomia, a dalej na Warszawę.
Author: samuelmaj4a

Comments: 1

3 september 2019 - Radom. Gama z wyjątkowo długim składem Sundecków wyjeżdża na szlak do Rożek, a pociąg skończy bieg w Skarżysku Kamiennej (najczęściej pojawiają się 4 wagony). Jest to ten sam skład, który przyjechał z Warszawy jako "Radomiak".
Author: tulip

PESA 111Eb #111Eb-002

30 july 2016 - 111Eb-002 wjeżdża na stację Kozłów z pociągiem osobowym "Dragon" relacji Warszawa Wschodnia - Kraków Główny.
Author: gigabyt
edytor
Comments: 7

18 april 2021 - Drzewica. Pociąg KM OsP 12133 "Radomiak" relacji Warszawa Wschodnia - Skarżysko-Kamienna rusza po planowym postoju na stacji Drzewica. Na końcu znajduje się wagon sterowniczy 316B-002, z którego pociąg prowadzony był do stacji Idzikowice i będzie ponownie od stacji Radom. To już chyba ostatnie miesiące "Radomiaka" na linii nr 22 oraz CMK. Z dużym poślizgiem, jednak prace modernizacyjne na LK 8 między Radomiem a Warką zbliżają się ku końcowi i pociąg wróci na dawną trasę...
Author: yanio