Login: Password:
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.AcceptReject Show me more information

Not logged in | Log in

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

MRCE Dispolok/Siemens Vectron AC

Siemens Vectron AC #193 877-8

2 july 2017 - Szlak Parsberg-Mausheim || Siemens Vectron ciągnie w kierunku Regensburga skład kontenerów. Na bocznym torze stoi towar DB, który od dłuższego czasu oczekuje na zwolnienie szlaku. Dodatkowy tor do mijanek dla długich towarów wybudowano około 3 kilometrów za Parsbergiem. Oczekiwanie na "zielone" odbywa się poza stacją.
Author: Sebastian Falba

Comments: 3

Siemens Vectron AC #X4 E-850

25 august 2020 - Bremen Mahndorf. Vectron X4 E-850 ze składem kontenerowym pędzi w kierunku Hannoveru wjeżdżając na stację Bremen Mahndorf. Górą przebiega kolejowa obwodnica Bremy pozwalająca pojechać z Hamburga w stronę Osnabrücku z pominięciem wjeżdżania na stację Bremen Hbf.
Author: dariuszz94

Siemens Vectron AC #X4 E-858

21 august 2014 - Retzbach-Zellingen, + X4 E - 856. Dwa Vectrony prawdopodobnie z pociągiem DGS 75732 Regensburg Ost - Bremerhaven Nordhafen w promieniach zachodzącego słońca.
Author: Piotr Kozłowski
cenzoredytorgod
Comments: 7